SERHAT TEOMAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SERHAT TEOMAN

Serhat Teoman Fanlarının Kaynaştığı Tek Forum 1.AYIMIZ HEPİMİZE KUTLU OLSUN

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

" Uyqun Adım Aşk"

2 posters
YazarMesaj
kRoniq_pLatoniq
Geçici Üye
kRoniq_pLatoniq

Kadın
Ruh Halim : " Uyqun Adım Aşk" 1126

" Uyqun Adım Aşk" Empty
MesajKonu: " Uyqun Adım Aşk"   " Uyqun Adım Aşk" Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 10:31 pm

Aşkta ve savaşta her şey mubahtır.

Bir yanda denizlerimizin yılmaz bekçileri Bahriyeliler, diğer yanda gece gündüz vatanımızı koruyan Mehmetçikler...

Denizciler ve karacılar, şirin bir sahil kasabasındaki ufak bir birlikte bir araya gelirler. Birlikte görev yapmaları gerekmektedir. Memleket özlemi, sevgili hasreti, ödenecek vatan borcu aynıdır ama üniformalar, adetler, yapılan askerlik farklıdır. Ne karacılar ne denizciler bildiklerinden, gördüklerinden taviz vermeye yanaşmamaktadırlar. Bu da bir arada yaşamalarını zorlaştırır.

Komutanları da geceyle gündüz kadar farklıdır birbirinden: Bir yanda erkeklerin dünyasında ayakta kalmanın zorluğu, diğer yanda aşk gibi en güçlü duygularla mücadele eden Piyade Üsteğmen Burcu; öte yanda sevdiği kadın için aşkı sil baştan öğrenecek çapkın Deniz Üsteğmen Tayfun…

Ne yapılacak iş biter askerde, ne nöbetlerin sonu gelir. Bir yanda elde silah vatanı korurken bir yanda geride kalanları düşünmek zordur.

altioklar.com'dan alıntıdır.

Oyuncular

Faik Ergin
Begüm Kütük
Orçun Kaptan
Çetin Altay
Ferdi Kurtuldu
Oral Özer
Okan Sağlam
Şan Bingöl
Serkan Genç
Sadi Üstündağ
Barış Üstündağ
Bilge Parlak
Tuba Melis Türk
Pelin Yoru
Ceyda Öztürk
Serdar Sönmemiş
veeeeeeeeeeeee ^^SERHAT TEOMAN^^ cheers cheers cheers
aysun
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Ruh Halim : " Uyqun Adım Aşk" 1116

kişi sayfası
Popülerlik:
" Uyqun Adım Aşk" Left_bar_bleue0/0" Uyqun Adım Aşk" Empty_bar_bleue  (0/0)

" Uyqun Adım Aşk" Empty
MesajKonu: Geri: " Uyqun Adım Aşk"   " Uyqun Adım Aşk" Icon_minitimeSalı Eyl. 15, 2009 12:58 am

gzl diziydi keşke bitmeseydi..!

" Uyqun Adım Aşk"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-